Kim jesteśmy? Informacje na temat Zbor - Stol Zakład Stolarski.

 

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

 

Tworząc nasze schody pozostajemy otwarci na oczekiwania naszych klientów, oferując funkcjonalne rozwiązania i estetyczny wygląd. Nasze wyroby charakteryzują się niepowtarzalnością i wysoką jakością. Wykonywane są tradycyjnymi metodami obróbki drewna, na zamówienie, według indywidualnych
życzeń naszych Klientów.

Kim jesteśmy?

 

Firma ZBOR-STOL Zakład Stolarski jest firmą rodzinną. To kontynuacja istniejącego od 1982 roku zakładu założonego przez Mistrza Stolarskiego Jacka Zborowskiego, obecnie prowadzonego przez jego syna Dariusza Zborowskiego. Przez ponad dwadzieścia lat zakład zajmował się produkcją schodów, parkietów, drzwi, okien, parapetów, zewnętrznych wykończeń domów w drewnie itp. Nasze usługi cieszyły sie Państwa uznaniem i zaufaniem.

Co oferujemy?

 

W celu podniesienia jakości naszych usług i tym samym jeszcze pełniejszego spełnienia Państwa oczekiwań, w roku 2009 zdecydowaliśmy się na specjalizację przede wszystkim w wytwarzaniu schodów pod indywidualny wymiar klienta. Dlatego obecnie podstawową działalnością firmy jest produkcja schodów drewnianych oraz schodów drewnianych na konstrukcji stalowej. Tworząc nasze schody pozostajemy otwarci na oczekiwania naszych klientów, oferując funkcjonalne rozwiązania i estetyczny wygląd.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu że podjęcie decyzji o zakupie drewnianych schodów wiąże się z niemałym wydatkiem, który czeka naszych klientów. Warto jednak zauważyć, że jest to zakup na lata, ponadto pamiętajmy, że dom to miejsce w którym spędzamy znaczną część naszego życia, a schody są ozdobą każdego domu. Dlatego Zakład Stolarski ZBOR - STOL pragnie ułatwić Państwu podjęcie takiej decyzji. Dokładamy wszelkich starań, by schody, które realizujemy na Państwa zamówienie były estetycznie i funkcjonalnie wykonane, trwałe, właściwie zabezpieczone przed działaniem czynników mechanicznych, i przede wszystkim, by harmonijnie wpisywały się w całość mieszkania.

Chyba każdy z nas może potwierdzić, że właściwie wykonane i współgrające z wnętrzem domu schody są jego ozdobą. Sposobów na ich wykonanie jest bardzo dużo - mogą to być schody proste, zabiegowe, zawieszane, często łączone z elementami metaloplastyki oraz szkła. Ich najważniejszą właściwością i zaletą, są nie tylko wysokie wartości estetyczne, ale przede wszystkim ciepłe materiały drewniane.

Nasze schody (podłogi, parapety, a także meble ogrodowe) wykonujemy tylko z najlepszych gatunkowo materiałów, czyli lite drewno, do którego stosujemy tradycyjne formy obróbki. Płyty fornirowane używamy tylko na wyraźne życzenie klienta.

Zapewniamy fachową obsługę, poradę, transport, montaż. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

Nasze wyroby charakteryzują się niepowtarzalnością i wysoką jakością. Wykonywane są tradycyjnymi metodami obróbki drewna, na zamówienie, według indywidualnych życzeń naszych Klientów.

Klienci

 

Jeżeli zdecydują sie Państwo na nasze usługi to pierwszym krokiem naszej współpracy będzie rozmowa, podczas której poznajemy Państwa oczekiwania względem schodów. Na Państwa życzenie dokonujemy wstępnej kalkulacji kosztów ich wykonania. Następnym bardzo ważnym etapem jest wykonanie dokładnego pomiaru projektowanych schodów. Na podstawie pomiaru i wspólnych ustaleń, po ostatecznej akceptacji ceny przystępujemy do realizacji zamówienia.

Oferując Państwu nasze usługi zapewniamy przede wszystkim wysoką jakość i fachowe wykonanie.

 

Katalog Stron | Katalog Stron WWW | Katalog Stron WWW | Darmowy katalog stron internetowych | Katalog Stron qlWeb darmowe wpisy | strony www | Katalog www | Katalog Stron | Katalog stron

Zbor - Stol w sieci

 
BLIP.pl
Dzięki tej internetowej platformie blogowej będziemy z Państwem w stałym kontakcie . Za pośrednictwem blipa, będziemy Was informować o nowościach w firmie, zmianach na stronie www, promocjach, ostatnio zrealizowanych projektach, nowo dodanych zdjęciach do galerii. Chcesz być na bieżąco?

Dodaj nas do obserwowanych!